Španělské fotbálky, jukeboxy, shuffleboardy

ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek

Fotbálky

Stolní fotbálek sice nemá takovou tradici jako kulečník a šipky v českých podnicích, ale v oblasti zábavní techniky zaznamenal pravděpodobně největší rozmach a dnes patří de facto k povinné výbavě našich hospod. Ovšem i zde působí zub času neúprosně a po letech zájem o něj upadá. Tato nejpopulárnější real-timová stolní hra totiž nikdy výrazně nezměnila svou vizáž a také bývalí promotéři turnajů a lig poněkud rezignovali na svou aktivitu. Na trhu se vyrojila široká konkurence, která nás zaplavila mořem nekvalitních strojů, narychlo postavených, postrádajících jakýkoli pokrok v samotné hratelnosti. Přicházíme proto se Španělským fotbálkem, resp. katalánskou variantou tohoto fenoménu, který této akční hře přináší mnohá oživení. Díky dvěma nohám fotbalistů hra získává třetí rozměr, protože hrát se dá lehce i vzduchem, také míření je reálnější a celková strategie hry na vyšší úrovni. Futbolin jak se Španělu říká je bezesporu nejkvalitnějším fotbálkem co se týče konstrukce a bezporuchovosti. Oproti většině je vyráběn ručně v limitované edici ze solidního masivního dřeva. Mezi jeho hlavní přednosti patří především také krásný, působivý, přesto však přirozený, design.

Proč dát přednost španělskému fotbálku před klasickým?

Rádi byste se dozvěděli něco o jeho inovacích a výhodách? Po přečtení přiloženého článku od předního specialisty z týmu Futbolin-Es vše rychle pochopíte..

Odkaz na stáhnutí - POJEDNÁNÍ O PODSTATĚ ŠPANĚLSKÉHO FOTBÁLKU

Prodej

Nejkvalitnější a nejpropracovanější stolní fotbálek na trhu patří pochopitelně i k nejdražším. Cena ve španělsku za nový se přiblížila hranici 50 tisíc korun. Chcete-li si stroj přesto zakoupit, rádi Vám transakci zprostředkujeme. Nechcete-li investovat tolik prostředků, je možnost koupě jednoho z našich použitých stolů za výrazně přijatelnější cenu. Skladem jsou i starší renovované futboliny, které se dají zakoupit velmi levně.

Pronájem

Pronájem se řídí podobnými podmínkami jako u klasického fotbálku, což pro Vás znamená, že za stejnou cenu dostanete lepší stroj. Přestože fotbálek nevyžaduje tolik zásahů (inovace, aktualizace) jako jukebox, pronájem má stále své výhody. Není třeba prvotní investice a nemusíte mít vrásky pokud budou trable s jeho splácením. Nemůžou nastat problémy typu „kam teď s ním“, pokud je třeba provozovnu z nějakého důvodu zavřít. Neřešíte odcizený míček, či ohnutou tyč (i když to jde mnohem tíž než u klasického fotbálku). O jakýkoli technický problém v případě pronájmu se staráme my, nám je třeba jen dát vědět. To se týká i čištění, mazání atp. Největším přínosem při pronájmu ovšem bývá fakt, že pořádáme fotbálkové akce – turnaje, popř. pravidelnou ligu, čímž v určité dny zaplníme Váš podnik hosty a dále sem konstantě vábíme mladé zákazníky zábavnou aktivitou.

Podmínky

U fotbálků není třeba platit jakékoli poplatky třetí straně, proto provozní podniku dostává vyšší procento zisku než je tomu u jukeboxů. Konkrétně nabízíme 30-50% zisku dle výnosů. Fotbálek je náročnější na prostor než jukebox, nic víc však kromě osvětlení nepotřebuje. Závěsnou lampu dodáváme a instalujeme, fotbálek žádné další elektronické součástky nemá (mincovník je mechanický), takže je odolný vůči výpadkům proudu.

Rozměry

Přes robustnější vzhled futbolinu nejsou jeho rozměry o mnoho větší než u standardního fotbálku. Obecně platí, že kam se vejde klasik, vejde se i španěl. Pro upřesnění:
Délka stolu: 164 cm, výška 88cm, šířka 138cm (je třeba brát zřetel na prostor pro hráče, celkem tedy 180-200cm )