Španělské fotbálky, jukeboxy, shuffleboardy

ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek

Shuffleboardy

Dosud jsme jen tradičním věcem dávali nový, originální rozměr, teď ovšem přicházíme s něčím absolutně bezprecedentním. Shuffleboard, přestože patří k nejstarším stolním hrám, je v českém prostředí naprostou novinkou. Tato neokoukaná záležitost si bleskově získává oblibu u lidí napříč generacemi, protože u ní o úspěchu rozhodují spíše jiné atributy než síla a rychlost – a to koncentrace, smysl pro taktiku a všudypřítomné štěstí.

O produktu

Shuffleboard je dlouhý, úzký stůl s absolutně hladkou deskou, která je posypána hracím pískem (voskem). Po ní se posílají kameny (puky) s cílem dostat je co nejblíže zadnímu okraji, ovšem tak aby nepřepadly do žlábku za a po stranách. Čím blíž konci, tím víc bodů se sbírá. V jednom kole proti sobě hrají dva hráči a puky si mohou navzájem vyrážet.
Hra je určitou stolní obdobou curlingu. Existuje na ní několik druhů pravidel a každá hráčská komunita si je trochu upravuje podle svého gusta. Pro více informací shédněte odkaz v sekci pravidla.

Jak hrát, pravidla

Podrobný popis naleznete zde – Shuffleboardy

Podmínky

Ať už stroj chcete zakoupit, nebo jen pronajmout, je třeba nás kontaktovat co nejdříve, jejich výroba je poměrně pomalá a nepřispívá ani fakt , že jsou v naši zemi nedostatkovým zbožím. Jeho výhody ovšem poznáte nedlouho poté, co se Vám jeden podaří umístit do Vašeho podniku.

Prodej, pronájem

Naše společnost se zabývá primárně pronájmem stolů, na Vaši žádost je možné zaslat i nabídku k prodeji. Cena se pohybuje mezi 40 až 80 tisíci kč, podle použitých materiálů a množství doplňků. Pro komerční účely je třeba počítat krom samotného stolu i eletronickým trezorem na kameny s timerem.

Při pronájmu nabízíme 25% - 40 % z celkového zisku, občas též pořádání akcí a turnajů, do budoucna se počítá se vznikem pravidelné ligy.

Rozměry

Shuffleboard je prostorově náročný a ne každá provozovna si ho může dovolit umístit. Vyrábí se v různých délkových variantách, nejčastější jsou 5 – 7 m. Je rozložitelný na dvě části, přesto kvůli jeho vysoké hmotnosti není vhodné s ním kromě instalace hýbat. Šířka stolu nepřesahuje 80 cm, podobně jako výška.