Španělské fotbálky, jukeboxy, shuffleboardy

ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek ilustrační obrázek

Články

V poslední době se zaměřujeme především na výrobu atypicky originálních jukeboxů na míru. Jukebox je dnes sice téměř v každém podniku, ale většina z nich obsahuje tyto neštastné atributy:

Uniformní design - I hrací skříně více firem byste často od sebe nepoznali, jedna společnost jen slepě kopíruje už tak ne moc povedený výtvor druhé, jako by to byl ideál, jímž se musí řídit. Na tomto poli doteď téměř neexistovala kreativita a inovace.

Prastarý software - Program jukebox, který se stará o vyhledávání hudby je ještě stereotypnější než bedýnky samy, většina musicboxů využívá jeden a ten samý. Na poli zábavní techniky je cca 15 let, čímž se řadí k pravěkým reliktům této oblasti.

Jednostranná databáze hudby - Toto je asi největší bolest současných jukeboxů. Tvůrce databáze musí být gramotný ve všech současných žánrech a nespokojovat se pouze s mainstreamovou komerční muzikou. Musicbox nemá být jen zásobárna hudby z MTV, ale má zajistit skutečnou pestrost a žánrové rozpětí, tak aby si vybral opravdu každý.

Stále více provozovatelů podniků si toto uvědomuje a roste poptávka po originálních musicboxech, které nenudí a ladí s interiérem podniku. Tento zájem nás těší, zároveň je to pro nás závazek na kvalitní práci. Pokud byste též rádi oživili Vaši studnici muziky, kontaktujte nás, rádi navrhneme příslušné řešení, přičemž nápady z Vaší strany uvítáme.


Znáte-li termín akce, kterou byste rádi ozvučili, zpříjemnili španělským fotbálkem, nebo třeba karaoke, neváhejte se ozvat s dostečným předstihem. Teplé slunečné víkendové termíny se při současné popularitě s kvapícím časem rychle plní a byla by škoda je promeškat.